darkorbit.forumdizini.net

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BestRko53
Admin
Admin

Rep Durumu : 40

MesajKonu: Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım   Cuma Mayıs 07, 2010 5:50 pm

Merhaba Uzay Pilotları,

İletişim formunu daha önce tanıma fırsatınız olmuştur. Fakat sorularınızı daha hızlı ve sorunsuz işleme koyabilmek için, sizler için yeni bir yöntem geliştirdik. Oyununuz hakkındaki bütün ödeme sorularını iletebileceğiniz Ödeme-Formui!

Birkaç tıklama ile bize sorularınızı ve sorunlarınızı çok rahat ve SSL girişi ile güvenli bir şekilde iletebilirsiniz. Formun yapısında, size hızlı ve etkili bir şekilde yardım edebilmek için, ne gibi bilgilere ihtiyaç duyduğumuzu görebilirsiniz.

Bu formu nerede bulabilirim?

Ödeme-Formuna ulaşmanın değişik yolları vardır:

1.Birinci yönetm bildiğiniz Destek-İletişim bölümünü açın. “Sorunun türü” altında “Ödeme sorunu (Paymet Sorunu)” noktasını seçin.

2.Ya da hesabınız üzerinden ödeme bölümüne geçin. Bunun için hesabınız üzerinden ödeme bölümüne giriş yapın ve yukarıda bulunan “Destek” noktasını seçin. Burada form için ilgili linki bulacaksınız.

3.Herhangi bir sebep ile hesabınıza ulaşamıyorsanız, bu forma çok basit şekilde bu link altında ulaşabilirsiniz: https://ssl.bigpoint.net/paymentsupport/

Bu form nasıl işliyor?

İşlevi aslında çok basit ve kendi kendini anlatıyor. Eğer hesabınız üzerinden doğrudan kullanırsanız, formda Üye-İD ve sunucunuz yazılmış olur. Aksi takdirde, bu bilgileri kendiniz yazmak mecburundasınız. Lütfen bazı alanları doldurmanın mecburi olduğunu dikkate alın!

Sonra ilgili ödeme şeklini seçip, burada yaşadığınız sorunu ve ne satın almak istediğinizi belirtiyorsunuz.

Bundan sonra sizin hakkınızda birkaç bilgiye ihtiyaç duyuyoruz. Bunlar arasında cep telefon numarası, banka hesap numarası veya trans aksiyon İD gibi bilgilerde bulunmaktadır. Bu bilgiler daima seçilen ödeme şekilleri ile ilgilidir.

Formu doldurduktan sonra yollamanız gerekiyor ve bunun üzerine bizden formun bize ulaştığına dair bir E-Mail alacaksınız. Bu E-Mailin içinde ayrıca bir link ile bir şifre bulunmaktadır. Bunlar sayesinde sorununuz için oluşturulan fişi görebilirsiniz. Payment-Takımımız sorunu halletmek için hemen işleme başlayacak ve size cevap yollayacaktır.

Sorunu bize iletirken, lütfen bize bütün bilgileri ve doğru bilgileri vermeye dikkat edin. Bu sayede hızlı ve sizi tatmin edecek yardımı gerçekleştirebiliriz.

Dikkat: Lütfen bütün ödeme sorunlarınızı şu andan itibaren bu yolla iletin.

Teknik oyun destek hattının artık bu sorunlarla ilgilenmeyeceği konusunda anlayışınıza sığınıyoruz; bütün bu çalışmaların sonucu, ilettiğiniz sorunlar doğrudan Ödeme-Destek-Takımına iletildiği için, büyük bir avantaj sağlamış oluyorsunuz.

Ödeme soru oluşturmada, soru veya sorunlarınız varsa, moderatörlerimiz her konuda yardımcı olacaklardır.

Darkorbit Takımı

Hemen kayıtlı olan oyun mail adresinizi oyuna onaylatınız bu sayede çalınmasını önlersiniz

Lütfen bu yazıyı okuduğunuzda hemen şifrenizi harf, rakam ve sembol karışımı ile en az 15 haneli bir şifre bularak değiştiriniz.

lütfen bir GMAİL hesabı açınız ve sadece oyun için kullanınız.

_______İMZAM_______

En son BestRko53 tarafından Salı Mayıs 11, 2010 8:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
SexTonHardCasttle
2 YILDIZ
2 YILDIZ

Rep Durumu : 4

MesajKonu: Geri: Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım   Paz Mayıs 09, 2010 9:57 am

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TŞKKÜRLER
Kullanıcı profilini gör
BestRko53
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım   Paz Mayıs 09, 2010 10:10 am

BİRŞEY DEĞİL

_______İMZAM_______

Kullanıcı profilini gör
DarkTeam
Admin
Admin

Rep Durumu : 18

MesajKonu: Geri: Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım   Paz Mayıs 09, 2010 8:16 pm

SABİTLEN Dİ [ÇÖZÜLDÜ]

_______İMZAM_______

JoHnCeNaFoReVeR>>>The Hitman>>>The Captain Charisma>>>The Champ>>>The Viper>>>The King Undefeated
WWE Rpg:John Cena
WWE Champion(1 times)
Ecw Champion(1 Times)
WWE Unifield Tag Team Champion(2 times,hala)
[b]
Kullanıcı profilini gör http://darkorbit.forumdizini.net
TheBigboy

Rep Durumu : 0

MesajKonu: Geri: Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım   Ptsi Mayıs 10, 2010 9:24 pm

TŞKKÜRLER
Kullanıcı profilini gör
BestRko53
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım   Salı Mayıs 11, 2010 8:27 am

BİRŞEY DEĞİL

_______İMZAM_______

Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım   

Ödeme Formu– Bütün Ödeme soruları için hızlı yardım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Müdür Yardımcısı Aranıyor !!
» Meleklere Iman